0850 433 44 55

WOWWO BUNU NASIL YAPIYOR?

Wowwo.com her yıl 10.000’den fazla araç satan bir kuruluştur. Portföyünde bulunan 14 bini aşkın aracı %30 peşin, 36 ay vadeli olarak senet sistemi ile satar. Yıllık cirosu 1 milyar TL üzerindedir.

Wowwo inşaat firmalarının ve bankaların elindeki tamamlanmış konut ve ticari alanları toplu olarak, %40’a kadar indirimli satın alır. Bu gayrimenkulleri müşterilerine %5 kârla, nakit veya banka kredisi ile satar. İndirimli olarak aldığı bu gayrimenkulleri satarken elde ettiği kârı ve nakdi, sattığı araçların fonlamasında kullanarak pahalı banka finansmanına ihtiyaç duymaz ve yüksek faiz giderlerinden kurtulur. Ayrıca sattığı gayrimenkulleri portföyündeki on binlerce Wowwo araç müşterilerine özel şartlarla kiralar ve kira geliri elde eder.

Elde ettiği kira geliri ile ödediği kira arasında oluşan farkı gayrimenkul satışından sağladığı kâr ve araç finansman giderlerini düşürerek sağladığı kârdan kompanse eder.

Evim Wowwo’dan gayrimenkul satın alan kişi, hem ucuza alarak kazanır, hem yüksek kira geliri elde eder, hem de tamamlanmış gayrimenkulün tapusunu alır ve risk almaz!

Evim Wowwo Ayrıcalıkları İçin Sizi Arayalım

Mesajınız başarı ile iletilmiştir

Müşteri Temsilcilerimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.